Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Kad Alytuje gyventi būtų geriau!

TAPKITE MŪSŲ RĖMĖJU!

 Paremkite Asociaciją Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ" ir taip padėkite įgyvendinti mūsų idėjas.

Mūsų, kaip paramos gavėjo, rekvizitai:

Paramos gavėjas: Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Paramos gavėjo juridinio asmens kodas: 303444465

Paramos gavėjo banko sąskaitos nr.: LT57 7300 0101 4187 9184

Paramos gavėjo bankas: AB SWEDBANK


PASKIRKITE MUMS 2 % PAJAMŲ MOKESČIO PARAMĄ

Jeigu turėjote apmokestinamų pajamų, tuomet kasmet iki gegužės 1 d. galite paskirti dalį savo sumokėto pajamų mokesčio labdarai. Asociacija visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ" yra turinti teisę gauti paramą organizacija ir jai galite skirti iki 2 proc. savo pajamų mokesčio.

Norėdami "UŽ ALYTŲ" skirti 2 proc. savo pajamų mokesčio, užpildykite formą FR0512. Šiai paramai paskirti reikalingi mūsų rekvizitai:

Paramos gavėjas: Asociacija Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ"

Paramos gavėjo juridinio asmens kodas: 303444465


PAREMKITE MŪSŲ SVETAINĖS IŠLAIKYMĄ SMS ŽINUTE

Norėdami paremti asociacijos Visuomeninis judėjimas "UŽ ALYTŲ" svetainę, paimkite į rankas savo mobilųjį telefoną ir išsiųskite SMS žinutę su vienu iš žemiau nurodytu tekstu. Rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis, žodžius atskirkite tarpu:

Štai ir viskas! Jūsų sumokėti pinigai bus iš karto padovanoti mums, o Jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą. Jūsų paramą mes galėsime panaudoti savo internetinės svetainės išlaikymui.

Paramos ataskaitoje mes matysime Jūsų telefono numerį ir padovanotą lėšų sumą. Jei pageidaujate, SMS žinutėje galite papildomai įrašyti savo pranešimą (pvz., "iv2 avjuzalytu sėkmės!").

PASTABA: SMS žinutės turi būti siunčiamos tik numeriu 1679, tik iš Lietuvos mobilaus ryšio operatorių. Parama negrąžinama.                                                       

Dėkojame Jums už paramą!